Türk Hava Yolları Uçak Bileti

THY Online Uçak Bileti rezervasyonu yapabilir veya satın alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Uçak Biletleri

Türk Hava Yolları Uçak Bileti - THY Uçak Bileti

-

Yurtiçi uçak bileti alabileceğiniz diğer havayolu firmaları hangileridir?

thy
(THY) Türk Hava Yolları, uçak biletlerini online olarak havayollari biletleri web sitemiz adresinden hemen satın alabilirsiniz. Türk Hava Yolları, dünyanın 124 ülkesinde 305 uçuş noktası bilgisine anlık olarak tek ekranda görüntüleyebileceğiniz havayollari web sitemiz sizlere aynı zaman da THY promosyon uçak bileti kampanyalarını da güncel olarak takip etme olanağı sağlar. THY uçak bileti satış ofisi havayollari, 0 (850) 305 41 17 numaralı çağrı merkezinden, THY iç hatlar ve THY dış hatlar uçuşları hakkında bilgi alabilir, biletinizi satın alabilir veya rezerve ettirebilirsiniz.
anadolu jet
Anadolu Jet online bilet işlemlerini en hızlı ve güvenilir şekilde havayolları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu Jet Sabiha Gökçen havalimanı üzerinden gerçekleştirdiği bir çok yurt içi noktaya uçuşu ile müşterilerine ekonomik uçak bileti satın alım fırsatları sağlamaktadır. Siz de Anadolujet uçak bileti rezerve ettirmek veya satın almak isterseniz, dilediğiniz zaman Anadolu Jet satış ofisi 0 (850) 305 41 17 nolu çağrı merkezi üzerinden anadolujet ucuz bilet satın alabilirsiniz.
sunexpress
Sunexpress uçak bileti satın alın. Sunexpress İzmir, Antalya, Diyarbakır gibi ülkemizin yoğun şehirlerine Sunexpress uygun bilet fırsatları ile uçuşlar sağlamaktadır. Sunexpress dış hatlar konusunda da sizlere özellikle Sunexpress Almanya ve Sunexpress Avrupa bölgelerinde bir çok uçuş noktasına ekonomik fiyatlar ile ulaşım sağlamaktadır. Siz de Sunexpress uçak bileti almak istiyorsanız 0 (850) 305 41 17 nolu çağrı merkezi üzerinden Sunexpres satış ofisi bilgilerine ulaşabilir, Sunexpress ucuz bilet satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz.
onur air
Onur Air uçak bileti rezerve ettirmek veya satın almak için tek adımda havayollari adresini kullanabilir veya Onur Havayolları satış ofisi 0 (850) 305 41 17 nolu çağrı merkezi üzerinden Onur Air Dalaman, Bodrum gibi popüler noktalara uygun fiyatlarla uçak biletinizi satın alabilir veya rezerve ettirebilirsiniz.
pagesus
Pegasus ucuz bilet satın alım ve rezerve işlemleriniz için, Pegasus yurt dışı uçuşlarınızın tamamını havayollari üzerinden görüntüleyebilir ve Pegasus kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Pegasus yurt içi ucuz bilet sorgulamak için hemen Pegasus satış ofisleri veya 0 (850) 305 41 17 nolu çağrı merkezi üzerinden Pegasus online bilet alabilir, Pegasus uygun bilet rezerve edebilir veya mevcut uçuşlarınız hakkında destek alabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır

THY Check-in işleminizi eğer online olarak yapmak istiyorsanız, uçuş kalkış saatinize 24 saat kala başlayan check-in işlemlerinizi uçuşunuza son 1.5 saat zaman kalana kadar gerçekleştirebilirsiniz.Bunun dışında check-in işlemlerinizi havalimanında bulunan kiosklardan veyahut kontuar bölümlerinden gerçekleştirebilirsiniz. Havayolları web sitemizden üzerinden satın almış olduğunuz bilet sonrasında size sms ile bildirilen PNR numarası ile check-in işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Turk Hava Yolları Yurtiçi ve Yurtdışı Bagaj Hakları

THY ekonomi bilet avantajlarından yararlandıysanız, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda 15 kilogram, business sınıfı 30 kilogram, ekonomi sınıfında ise 20 kilogram bagaj hakkına sahip olursunuz. Ayrıca 2 yaşına kadar olan bebekleriniz için bebek arabası, puset ve 10kg bagaj hakkına ekstra olarak sahip olursunuz. Ekstra bagaj isteyen yolcular yukarıda sınıflara göre belirlenen miktarlarda ekstra bagaj hizmeti satın alabilirler.

Thy uçak bileti iki kolay adımda satın alınabilir

Eğer uçak biletinizi online almak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Tüm işlemlerinizi Turkish Airlines online bilet web sayfasında sonuçlandırabilir ve seyahatiniz için en uygun fiyatlı bileti kolayca alabilirsiniz. Uçuş biletleri için sorgulama yaparken, bir uçuş araması yapmanın bu kadar kolay olmamış olduğunu göreceksiniz. Kalkış noktası bulunduğunuz yere göre belirlendiğinden, varış yerini ve tarihi seçmeniz yeterlidir. Dilerseniz, yolcu sayısını değiştirebilir, Ekonomi Sınıfı veya Business Class kabinleri seçebilirsiniz. Uçuş bilgilerini ve ücretlerini görüntüledikten sonra, istediğiniz rotayı seçebilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra uçak biletinizi alabilirsiniz.

THY Hakkında Bilgiler

THY (Türk Hava Yolları), Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı olarak, havacılık alanında milli gururumuz olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Merkezi İstanbul'da bulunan THY, dünyanın 6 kıtasına 260'dan fazla uçuş gerçeleştirmektedir. Tam 5 kez Avrupa'nın en iyi hava yolu seçilen Türk Hava Yolları günümüzde dünyanın en iyi 4.hava yolu ünvanını devam ettirmektedir. Yurtiçi uçularda 45, yurtdışı uçuşlarda ise 222 hat uçuş gerçekleştirerek dünyanın en çok uçuş ağına sahip hava yolu şirketleri arasında ilk 5 sırada yerini almaktadır. THY yurtiçi bilet sorgulaması yaparken web sitemiz üzerinden saniyeler içerisinde seyahatiniz için en uygun bileti bulabilir, rezervasyon ve satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde THY yurtdışı bilet sorgulama işlemlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları yolcularına özel ek hizmetler

Yolculuğunuzun her anını düşünüyoruz. Yolcularımıza özel otel rezervasyonu, araç kiralama ve seyahat sigortası hizmetleri sunuyoruz. Uçuştan sonra nerede kalacaksın? Web sitemizden veya mobil uygulamamızdan size Miles kazandıran otellerde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Küresel işbirliğimiz aracılığıyla en iyi fiyatlarla bir araba kiralamaya hazır mısınız? Türk Hava Yolları yolcularına özel seyahat sigortası teklifleri ile beklenmedik olaylara karşı önlem alabilirsiniz.

İşlem yapılıyor
Lütfen bekleyiniz
Biletler Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz
Dönüş biletleri
Yükleniyor
7/24 Online Uçak Bileti Çağrı Merkezi : (0850) 305 41 17 | e-mail : [email protected]